ضیافت شام مجله پیوست

غروب 95/3/29 در ضیافت افطار مجله پیوست ، شنوتو با کمک دوستان و برنامه سازان خوب خود مانند محمد نجفی ( مجری رویداد 20 تا 30 ) ، حمید رضا احمدی ( موسس رویداد همفکر و کسب و کار ایوند) ، رضا غیابی (فرصت آفرین) و میلاد صابری ( مجری رویداد استارتاپ گرایند تهران - موسس وب سایت کاربانک ) سعی کردیم تا به همه میهمانان راحتی فرایند تولید محتوای صوتی یعنی ضبط یک گزارش خبری و آپلود آن در وب سایت شنوتو را نمایش بگذاریم . در واقع سعی کردیم فیچر های اصلی و جدید اپلیکیشنهای شنوتو را به زودی به بازار عرضه می شوند را در یک محیط کوچکتر تست نماییم.

حضور سیاستگداران بخشهای دولتی ، نهادهای حاکمیتی در کنار فعالان حوزه کسب و کار صنعت در یک فضای صمیمی و دوستانه از نکات خیلی مهم و جذاب این ضیافت بود . خیلی افسوس می خوریم که فرصت کافی برای صحبت با همه عزیزان نداشتیم اما امیدواریم در فرصتهای بعدی میزبان سایر دوستان و عزیزانی باشیم که در این ضیافت فرصت شنیدن دغدغه ها و نظرات آنها را نداشتیم.

مایه افتخار ما بود که توانستیم نظر میهمانان را نسبت به این فیچر ها جلب کنیم و در حالیکه مراسم در حال برگزاری بود چندین گفتگوی جذاب و کوتاه با فعالان ، سیاستگذاران ، اساتید ، سرمایه گذاران و خبرنگاران حوزه فناوری را ضبط و در شنوتو بارگذاری کنیم.

از همه شما عزیزان دعوت می کنیم به این فایلهای صوتی جذاب که بعضا سوالات خیلی از ما هم در آن نهفته است ، گوش دهید .

تصاویر بیشتر این مراسم در توییتر ، کانال تلگرام و اینستاکرام شنوتو و مجله پیوست قابل مشاهده می باشند.

 

 


شنوتو | مرجع پادکست , کتاب صوتی , نمایشنامه صوتی , برنامه رادیویی