آیین رونمایی از کتاب صوتی غرش رعد

یکی از جذابترین کتابهایی که توسط شنوتو صوتی شده ، غرش رعد نام داره. این کتاب به خاطرات زندگی تیمسار محمد نجفی از خلبانان شجاع و نترس نیروی هوایی می پردازه.  ایشون در چند واقعه مهم تاریخ معاصر آزادگی خودشون را نشان دادند. مثلا در روز 12 بهمن سال 57 ایشون از خلبان هایی بود که دستور اسکورت و در صورت نیاز حمله به هواپیمای امام خمینی را داشتند که از این عملیات سرپیچی کردند. یا در عملیات دیگری در زمان جنگ موفق شده با هواپیمای F5 سد موصل عراق را منهدم کنند.

مخلص کلام اینکه کتاب جذاب و گیرایی را که اتفاقا از نثر و ویراستاری خوبی برخوردار بود را در شنوتو با صدای آقای محمد سلمانی و همچنین خود تیمسار ، به صورت صوتی تولید کردیم.

به همین مناسبت و با ابتکار نشر عماد (ناشر کتاب) و سازمان فرهنگی هنری شهرداری منطقه یک در  روز شنبه 17 بهمن ماه سال 1394 در مراسم با شکوهی در حضور معاونت نیروی هوایی و بسیاری از خلبانان نیروی هوایی و همچنین همسر سرلشکر خلبان بابایی از هر دونسخه چاپی و صوتی این کتاب توسط تیمسار و نویسنده اثر (جناب آقای معما) رونمایی شد. فیلم بخش کوتاهی از مراسم را ضمیمه همین پست کرده ایم که قابل مشاهده است.

 

 

فیلمهای بیشتر این مراسم بزودی از طریق شبکه های اجتماعی و وب سایت آپارات قابل مشاهده خواهد بود.

 


شنوتو | مرجع پادکست , کتاب صوتی , نمایشنامه صوتی , برنامه رادیویی